Ответ:
Весна в житт бешеных тварин - один з найважливших перодв. Адже з першими теплими деньками наста можливсть заповнення жирових запасв, неабияк витрачених за довгу голодну зиму. А ще весна - це час спаровування вирощування потомства.
Одними з перших виходять з зимово сплячки ведмедиц, адже наприкнц зими вони народжують клька дитинчат. До перших теплих днв самка з малюками не виходить з барлогу, годуючи ведмежат свом молоком. У цей перод вони найбльш уразлив, оскльки жиров запаси, накопичен самкою восени, вже пдходять до кнця, молока ведмежатам не вистача. Зате псля настання тепла, если з'являться перша жа, малюки починають швидко додавати у ваз.
У вовкв в кнц зими починаються шлюбн гри. Пд час их утворюються пари, як при перших теплих днях починають облаштовувати сво лгво. Трохи пзнше вовчиця виробля свт потомство, дбають про який обо батькв. Поки вовченята НЕ змцнють, вони знаходяться в лгв поруч з вовчицею, а самець в цей час займаться пошуком ж для сво родини.
В кнц зими шлюбн гри починаються у лисиць. Як тльки в пар, що утворилася намчаться потомство, самець з самкою виривають для себе нору або використовують будь-яку вльну. Так само як у вовкв, турбота про народжених лисенят ляга на обох батькв, а якщо самець гине, на його мсце прибывать нший. Весняний гн вдбуваться у блок, псля чого самки народжують дитинчат в заздалегдь приготованих гнздах пклуються про них самостйно.
А ось гризуни пробуджуються набагато пзнше - ближче до початку квтня, если ста вже зовсм тепло з'являться перша рослинна жа. Вдбуваться пробудження повльно, протягом тижня, так як взимку кров температура тла гризунв пд час сплячки опускаться з звичайних 3 36 С до 8-10С. Псля пробудження у их починаться перод спарювання.
У лосв на початку весни з'являться потомство. Як управляло, самка народжу тльки одне дитинча. На ноги лосенята можуть вставати вже через клька хвилин псля народження, а починають вльно пересуватися через три денька. Турбота про потомство постйний пошук ж - звичайне заняття для лосв з приходом теплих днв.
Наприкнц березня або на початку квтня народжуються зайченята. Вони вдразу зазнають чимало труднощв , якщо виживають, швидко ростуть. Зайц здатн до розмноження вже на першому роц життя.
Майже в цей же час з'являться потомство у блки. Чотири тижн оч блченят закрит, але у пвторамсячному вц вони вже швидко бгають, добре тримаються на глках.
Строчки прильоту птахв пов'язан з умовами хнього снування. Ранше за всх повертаються птахи, як можуть живитися на таловинах. Водоплавн птахи прилтають тод, если водойми очищаються вд криги, комаходн если з'являються саме т комахи, якими вони живляться.
Першими з'являються шпаки. Майже одночасно з ними прилтають жайворонки. Через клька днв псля них повертаються самц зябликв. Спвати вони починають псля при-льоту самок.
Прилт ластвок серпокрильцв збгаться з появою лтаючих двокрилих мух комарв, що главною х поживою.
Весняний перелт дуже вдрзняться вд осннього. Навесн птахи поспшають, вони ле-тять нередко з большою швидкстю, щоб зайняти гнздову длянку. У деяких горобиних д-лянки для гнздування займають спочатку самц, до яких потм приднуються самки. У гусеподбних хижих птахв гнздову длянку займають самець самка разом. Пари у них, як верховодило, формуються ще пд час зимвл.
Одне з цкавих явищ у житт птахв навесн шлюбн гри, як особливо цкаво вдбуваються у курс, журавлеподбних та нших птахв. Псля парування птахи починають будувати гнзда. Рзномантнсть гнзд залежить вд способу життя птахв. Бльшсть горобиних будують досить досконал гнзда з глибоким лотком. Як будвельний матерал використовують суху траву, лишайники, мох, волосся, пр'я. Гнздо розмщують у роз-вилц глок майстерно маскують. Щоб захистити свй дм вд небезпеки, деяк птахи, будують закрит гнзда-будиночки (довгохвоста синиця, ремез). птахи, що полюбляють гнздитися в дуплах (дятли, шпаки, синиц, крутиголовки, деяк сови). Деяк птахи риють у земл нори, в кнц яких роблять гнзда. Нора споруджуться за допомогою дзьоба лап. У норах гнздяться берегов ластвки, шурки, рибалочки. Жайворонки, дрмлюги розм-щують гнзда на земл.
Кльксть яць у яйцекладц у вивдкових птахв, як правило, бльша, нж у гнздових. Наприклад, у курпки бува 1226 яць. Яйця насиджу або один з батькв, або священнике-ремнно самка самець. Сам тльки самки насиджують у бльшост куриних, горобиних, соз. Для вигодовування пташенят потрбно багато корму. В цей час птахи винищують багато шкдливих комах.
Наприкнц березня або на початку квтня народжуються зайченята. Вони вдразу зазна-ють чимало труднощв , якщо виживають, швидко ростуть. Зайц здатн до розмноження вже на першому роц життя.
Изъясненье
все можешь не списивать. вбирай речення
-
Вопросы ответы
Статьи
Информатика
Статьи
Математика.
Физика.
Математика.
Разные вопросы.
Разные вопросы.
Математика.
Разные вопросы.
Математика.
Физика.
Геометрия.