Твр на тему "Невмирущсть слова Кобзаря" .Будь ласочка допоможть хто зна!!11Срочно

Твр на тему "Невмирущсть слова Кобзаря" .Будь ласочка допоможть хто зна!!11Срочно вже на завтра потрбно............

Задать свой вопрос
1 ответ

Лтературн погляди Т. Г. Шевченка формувалися не один рк, це вдбувалося, перш за все, пд впливом життя поета, усього найстотншого з цього життя, вд юност Тараса до його останнього погляду. Лтературний подвиг Т. Г. Шевченка, його велике складне життя, яке вн поклав на олтар боротьби за щастя та свободу укранського народу, всю надзвичайну силу творчост поета можливо збагнути злее тод, если уявити, у яких обставинах зявлялися твори митця.

В т часи, если живой та творив Т. Г. Шевченко,  панувала задуха, яка примушували замовкати творчих людей, атмосфера, в якй панували пдозра, страх, ненависть та доноси, панувала атмосфера, де загальна бездяльнсть офцйна брехня не вважалися безчестям. А ось правдиве слово кожен раз обливалося кровю те переслдувалося на кожному кроц. Тому оспвувати свободу в таких обставинах, прагнути вол та незалежност в умовах крпосницького права, серед небезпеки жандармських буднв це значило висловити, а быстрше, вдкрити найважлившу життву стину, у поетичнй форм довести оточуючим те, що в той час було найсуттвшим. Нездоланнсть духу нашого народу пдкреслються й тим, що так безстрашн спвц свободи, як Т. Г. Шевченко, народжуються саме в найпохмурш часи.

Надзвичайна волелюбнсть одню з головних рис творчост Т. Г. Шевченка. Верхи його поетично творчост це гучний спв свободи, уславлення незалежност, головних чинникв людського поступу, щастя добробуту. Слово свобода майже у всх свох творах Великий Кобзар скрашу найяскравшими ептетами, а домнуючий настрй багатьох поезй Т. Г. Шевченка явля собою смуток за втраченою волею постйне прагнення до вол свято:
Встане правда! Встане воля!
тоб одному
Помоляться вс язики
Вовки вки
Улюбленим гером поета народний витязь, гайдамака-повстанець або запорзький козак, як завжди виступають поборниками рдного краю, носями народно чест правди. Творчсть Т. Г. Шевченка, перш за все, спрямована проти царсько влади, крпосницького свавлля, проти рзних душителв народно вол запроданцв.  Видатного укранського поета не дарма називають революцонером лтературно форми, бо все вказу на те, як смливо вдмовлявся вн вд поетичних канонв, хоча не ставить метою свдоме руйнування традицйних художнх форм. Подбн експерименти  були не притаманн для Т. Г. Шевченка. А ось вроджене почуття великолепного почуття гармон вказували живописцев т шляхи, якими треба було йти, т шляхи, як, незважаючи на притиски вузьк лтературн рамки, разрешали продиратися через хащ лтературних умовностей нести свому народов сво вльне по-справжньому розкрпачене слово.
З часом у поета зявляться незнана доти, оригнальна композиця поезй, йому вдаться до невпзнання змнювати класичн ямби та хоре, з якими поет поводиться надзвичайно вльно та легко, а його поетичне рзномаття вршових розмрв ще й сьогодн приводить у захват дослдникв та завда большого клопоту перекладачам. Мелодичнсть поезй Т. Г. Шевченка створили поету невмирущу славу 1-го з самих музикальних лтераторв свту. Здаться, що у свой надзвичайнй сил творця поет не хотв притримуватися няких законв, крм тих, як диктувалися його власною мистецькою нтуцю вогнем характеру. Бурхлива поетична експреся, що переповню твори поета, зносила на свому шляху ус перешкоди умовностей несли не мирилася з обмеженнями.

Большой Кобзар вдграв видатну роль у зднанн передових сил укранського народу, у формуванн розвитку свдомост нац. Т. Г. Шевченко у свох творах не тльки зображу дйснсть, й оспву герочне минуле свого народу. Окрм того, з творчстю Кобзаря повязане становлення укрансько лтературно мови. З виходом вдомо сьогодн у всьому свт поетично збрки Шевченка вдкрилася нова ера розвитку укранського письменництва, значно розширилися флософськ тематичн обр лтературно дяльност. Талановитому митцю вдалося вивести рдну мову на новий, всесвтнй рвень.

Незважаючи на те, що колись поетов забороняли не тльки писати, а й малювати, ус заборони виявилися безсилими перед поетичним словом, перед його правдою та його мощью. Приклад Большого Кобзаря став для сучасникв та нащадкв яскравим прикладом нездоланност справжнього живописца, прикладом невмирущо природи творчост й нескореност людського духу, прикладом людини, яка з усх, найскладнших випробувань завжди виходить переможцем.

Творчсть Т. Г. Шевченка невичерпна, вона навки. все нов нов поколння будуть знаходити в нй незвичайне поднання народного вселюдського досвду, який сьогодн знаходимо й ми з вами. Слово невмируще, слово вчне, слово, живе свою правдою, слово, яке й дос квтне художньою красотою це Тарас Григорович Шевченко  генй духовний янгол укранського народу.

, оставишь ответ?
Имя:*
E-Mail:


Добро пожаловать!

Для того чтобы стать полноценным пользователем нашего портала, вам необходимо пройти регистрацию.
Зарегистрироваться
Создайте собственную учетную запить!

Пройти регистрацию
Авторизоваться
Уже зарегистрированны? А ну-ка живо авторизуйтесь!

Войти на сайт