Твр на тему Кам039;янець подльський

Твр на тему Кам'янець подльський

Задать свой вопрос
1 ответ
Ще з давнх часв Камянець, який розвивався як ремсничий, торговельний центр Подлля, привертав увагу людей з нших земель. Так трива до наших днв. Здесь створено Нацональний сторико архтектурний заповдник, археологчний музей, каринну галерею.
сторя нашого м100 це сторя багатьох народв, що жили й творили свою долю в мст, будували мури фортец, зводили сво храми, святин, створювали ункальне обличчя Камянця. До реч, територя нашого краю почала заселятися ще в перод камяного вку. Про це свдчать численн археологчн знахдки. А корнним та найдавншим населенням Камянця Подльського було й залишаться укранське. Звсно, воно малюсенько сво православн храми. Це Покровська, оано Предтеченська, Троцька, Петропавлвська церкви. Цкаво, що Троцька церква один з найстаровиннших храмв Подлля, який, можливо, було зведено ще за часв князв Коратовичв. Славу мста фортец Камянець здобув не тльки завдяки свому замку, а й в итог ункально системи укрплень, збудовано польськими нженерами на початку ХV столття в каньйон рчки Смотрич. З червня 1919 року по листопад 1920 року м100 було столицею УНР.

Звсно, Камянець приваблю не злее багатою сторю. М100 над Смотричем ма сво архтектурн, природн цкавинки. Звичайно, найвдомша найстаровиннша споруда Камянця Подльського це Ветха фортеця. Камянець, можливо, дине м100 на планет, де мст всановлено не впоперек, а вздовж рчки. Це Замковий ( Турецький ) мст. До реч, вн найстарший в Укран, а мст Лань, що бжить найвищий . Висота ц споруди 70 метрв. Одню з визначних памяток нашого м100 вважають надмогильну статую Лаури Пшездецько. Створив вдомий архитектор Вктор Бродський. Лаура була дочкою великих подльських землевласникв, магнатв Пшездецьких.
, оставишь ответ?
Имя:*
E-Mail:


Добро пожаловать!

Для того чтобы стать полноценным пользователем нашего портала, вам необходимо пройти регистрацию.
Зарегистрироваться
Создайте собственную учетную запить!

Пройти регистрацию
Авторизоваться
Уже зарегистрированны? А ну-ка живо авторизуйтесь!

Войти на сайт