Видатний росйський письменник А. П. Чехов висловлював головн ознаки вихованих людей: завжди ввчлив, поважають людську особистсть, не брешуть навть у дрбницях, мяк, поступлив,не метушлив, якщо мають талант, то поважають його. Але навть не ц
риси привернули мою увагу, на мене справили враження подальш рядки: Тут потрбна безперервна денна й нчна праця, вчне читання, штудювання, воля Здесь цнною кожна година.
Саме таким рисам в мому нрав намагались виховати у мене батьки. вони виховували в мен ввчливсть, акуратнсть, чеснсть. Важко було б, не маючи основ поведнки, не розумючи, як верно для себя потрбно вести у той чи ншй ситуац починати жити у нашому свт, який сповнений змн суперечливостей. Нас починали вчити ще с самого дитинства: казки, батьки, виховател. Але, як виявляться найважлившою власна праця щодня над собою, над свою поведнкою, над своми помилками. Не стльки важко контролювати для себя, свою поведнку,за законами народно морал, скльки непримно бачити, если ц закони смло перекреслюються деякими сучасними явищами.
З 1-го боку нам кажуть про високу мету та чистоту деалв, а з иного ми бачимо зовсм нше з екранв телевзорв та просто поряд на вулиц. Не залишають байдужими душ серця геро творв Шевченка, Довженка,Укранки, Костенко, а просто поруч бачиш байдужсть та грубсть.
Як зробити так, щоб тво мсце в суспльств було врно знайдено, щоб не розгубитися у будь який ситуац. Я размышляю, що тут на допомогу виновата придти виховансть, яка у вс часи цнуться шануться в люд. Тльки завдяки й можливо здобути довру повагу людей. Тльки вона може пдказати вихд з складно ситуац. Виховансть спроможна пдтримати гднсть людини у часи випробування. тльки так можливо поважати для себя вдчувати повагу нших людей до для себя.
Особисто я так розумю значення вихованост у житт кожно людини. Не вистачить деклькох аркушв, щоб перелкувати ус ознаки вихованост у сучасному розумнн. Бо кожен твй вчинок свдчить про ступнь вихованост. Перебгаючи дорогу в забороненому мсц, ти не зверташ уваги на водя. Десь ти гримнув дверима, не подивившись на того, хто йшов слдом за тобою. Не звернув уваги, не допомг малюку, який упав поряд з тобою. Ввечер вдома, не вдреагував на мамине прохання. З одного боку начебто байдуже, але з ншого на душ якось не затишно. Це докоря тво пдсвдоме виховання, тво сумлння, твоя позабута культура.
Ц наведен приклади мен не властив, адже мен навть непримна сама думка про так вчинки. Я стараюся поважати культуру у всх проявах. Мене вразили слова академка Лихачова про те, що дина вдмна людини вд тварини в тому, що в людському суспльств культура. Ц слова примусили мене замислитися над власною культурою над культурою нашого суспльства.
Насамперед справжня культура, виховансть це не тльки ерудиця, управляла етикету, бездоганний вигляд, це перш за все, если ти не можеш, не вмш поступати по ншому, если культура у для тебя в пдсвдомост, у кожнй клтин твого тла. не важливо один ти, чи серед людей, виховансть завжди виновата бути поряд. Починаючи з культури, яку ти виховуш у свой отчизн, ти з часом переносиш на усе суспльство.
В наш час дуже потрбн молод сили, вихован патроти нашо держави, як зумли б зробити усе на розквт нового вихованого, культурного суспльства. Але для цього потрбна безперервна праця усвдомлення цнност кожно хвилини.
-
Вопросы ответы
Статьи
Информатика
Статьи
Математика.
Физика.
Математика.
Разные вопросы.
Разные вопросы.
Математика.
Разные вопросы.
Математика.
Физика.
Геометрия.