А, на думку талйського соцолога Ново Дзонаро волонтер це громадянин, який вльно, а не для того, щоб продемонструвати сво моральн зобовязання чи законн обовязки керуться дею суспльно та частно солдарност. Волонтер, 1-го разу показавши здатнсть виконувати сво громадянськ та власн обовязки, надал переходить в цлковите розпорядження суспльства, сприя ршенню мсцевих заморочек надаючи проритет вдвдуванню бдних та знедолених
Сразу волонтерство потужний соцально-суспльний рух, спроможний прийняти на для себя частину повноважень державних соцальних установ. Поняття волонтер волонтерство дуже широким.
В базу добровльност покладена здатнсть одн людини безкорислива, у бльшост випадкв анонмно виконувати роботу на благо нших. Тобто, частину часу, енерг, знань, досвду волонтер витрача на виконання дяльност, яка приносить користь ншим людям чи суспльству в цлому. Однак, термн волонтерство означа передусм дяльнсть на основ добровльно вол.
На думку .Д. Зврво, волонтерський рух це доброчинна робота, яка здйснються фзичними особами на засадах неприбутково дяльност, без заробтно плати, без просування по служб, заради добробуту та процвтання спльнот та суспльства в цлому. Людину, яка добровльно нада безоплатну соцальну допомогу та послуги нвалдам, хворим особам та соцальним групам, що опинилися в складнй життвй ситуац, називають волонтером. [7, c. 25]
В Закон Украни Про соцальну боту з дтьми та молоддю визначено, що волонтерський рух добровльна, доброчинна, неприбуткова та вмотивована дяльнсть, яка ма соцально корисний характер.
Волонтерський рух це естественно, можливо вн тльки у вльному, незалежному демократичному суспльств. Служння суспльству вихову громадянськ почуття, а волонтерський рух, зокрема, оптимальною умовою прояву альтрузму гуманност для самореалзац та самовдосконалення людини будь-якого вку.
Волонтерський рух це рух по наданню безкорисливо допомоги тим, хто потребу. Пд цим поняттям розумють волонтерськ д, як на мсцевому, так на державному рвнях, разом з цим, як двосторонн та мжнародн програми. Волонтери вдграють рзносторонню роль в розвитку та добробут кран. В рамках нацональних програм програм ООН сприяють розвитку гумантарно допомоги, технчного спвробтництва, пропаганди прав людини, демократ та миру.
Волонтери не отримують матерально допомоги у вигляд заробтно плати, проте вони мають дещо нше розвиток власних здбностей, моральне задоволення, вдчуття власно необхдност тим , хто потребу допомоги, вдчуття, що вони приносять користь, отримують нов знання. Скльки в свт волонтерв, стльки мотивв безкоштовно роботи.
У сучаснй Укран волонтерство набува масового поширення. Знак волонтерв Украни жовтий колр вбрання означа тепло сонця, самовддансть послдовнсть у бажанн зробити навколишнй свт кращим.
Так, як бльшсть волонтерських угрупувань виника стихйно та бере участь у одноразових акцях, сну нагальна необхднсть розробки системного пдходу до залучення волонтерв, органзац х дяльност та пдтримки розвитку волонтерського руху. Головну роль у змцнен позиц добровольцв та формування положительного ставлення громадськост до х дяльност вдгра впровадження системи навчання волонтер
-
Вопросы ответы
Статьи
Информатика
Статьи
Математика.
Физика.
Математика.
Разные вопросы.
Разные вопросы.
Математика.
Разные вопросы.
Математика.
Физика.
Геометрия.