Твр-роздум "Чи можна приховувати чись злочин"За зразком ЗНО, будь ласка.
Твр-роздум "Чи можна приховувати чись злочин"
За зразком ЗНО, будь ласка.
Отыскал таки в архивах. Держи
Чи можна приховувати чись злочини?
На мою думку, приховування злочину такий самий злочин. Адже людина, приховуючи чужий злочин, 100 спвучасником у ньому. Доказом цього чинний закон Украни та нравственно-етичн норми людства. Це свдчить саме слово злочин, тобто злобно спричиня. А кожне злобно потребу покарання.
Тема злочинв висвтлена в укранськй лтератур. Про це писали вдом укранськ письменники: Ольга Кобилянська, Панас Мирний, Багряний та багато нших создательв. Прикладом цього може слугувати соцально психологчна повсть Ольги Кобилянсько Земля, темою яко вчна влада земл над селянином. Геро твору розкриваються передусм через ставлення до земл. У центр уваги отчизна Федорчукв: вонка, Марйка, хн сини Михайло Сава. Жадоба до збагачення, бажання володти батьквською землею штовхають Саву на злочин Кана. вонка, втративши улюбленого сина, з жахом переконуться, що вбивця його другий син. Если робили розтин тла Михайла, викотилася куля, батько непомтно пдбрав. Вн упзнав такими кулями користувався злее Сава. Тод вонка остаточно зрозумв, що Михайла справд вбив Сава. Але вонка не хотв утратити й иного сина. Чому? Бо, напевне, любив його також, як мати, що псля смерт Михайла не приховувала у родинному кол ненавист до свого молодшого сина. Проте, як вонка вона все одно обожала Саву.
А як ця проблема висвтлена в стор? Не можна не згадати запорзьких козакв, для яких честь була головною, тому приховування злочину просто не снувало на Сч. До того ж, злочинцв жорстоко карали.
Працюючи над темою желаю звернутися до власного життя. Вд батька чую про част випадки, если на пдпримств залишають працювати робтника, що прийшов у нетверезому стан, если насправд кервництво повинне передати таку людину до охорони та вивести з територ пдпримства.
Отже, приховування злочину безумовно таким самим злочином. Ким би для вас не була людина, сковши злочин вона виновата понести сво покарання та визнати сво помилки.
Той, хто не бажа пдняти упалого, нехай пугаться впасти сам, тому що, коли вн упаде, нхто не простягне йому руку
Саад
-
Вопросы ответы
Статьи
Информатика
Статьи
Физика.
Математика.
Разные вопросы.
Разные вопросы.
Математика.
Разные вопросы.
Математика.
Физика.
Геометрия.
Разные вопросы.