6 речень с укрансько лiтератури

6 речень с укрансько лiтератури

Задать свой вопрос
Смоловик Генка
Всмисле
1 ответ
В окрему групу видляють дслова з значенням вдчуття, сприймання (чути, бачити, вдчувати, помчати почувати, уявляти, спостергати, дивитися, примчати, стежити тощо): Почувате, як здесь тепло? Чуте, як упевнено хрумтять кон як спокйно поблискують лхтар? Я бачив, як стояв у задум композитор пд хотинськими дзвонами ... 
З нших груп дслв видляють дслова з значенням волевиявлення, спонукання (вимагати, хотти, бажати, прагнути, застергати, попереджувати, забороняти, заохочувати, дозволяти, радити, наполягати, нагадувати тощо): Бронко попереджав, що сьогодн в нього термнова робота (. Вльде); Хочете, щоб юнкерси накрили й розтерзали нас? (С. Колесник). 
При дсловах, що позначають психчний стан, також групуються пдрядн з'ясувальн речення (радти, шкодувати жалкувати, сумувати, ображатися, боятися, соромитися, журитися, втати тощо): Не сумуй, що врода опада з личка; не сумуй: то шкода дуже невеличка. А журись, що марно гине сила краща ... (П. Грабовський); Переплка ця, видно-таки, пустунка, вона нколочено рад, що нагода й побавитися з малюсенькою людиною (О. Гончар). 
Пдрядн частини можуть бути приднан до групи дслв з значенням сподвання, ври (чекати, сподватися, врити, впевнюватися тощо): Я врю в те, що вернеться тепло. Я врю в щастя, бо воно було (Д. Павличко).
, оставишь ответ?
Имя:*
E-Mail:


Добро пожаловать!

Для того чтобы стать полноценным пользователем нашего портала, вам необходимо пройти регистрацию.
Зарегистрироваться
Создайте собственную учетную запить!

Пройти регистрацию
Авторизоваться
Уже зарегистрированны? А ну-ка живо авторизуйтесь!

Войти на сайт