Твр на тему "Час, цннсть часу"
Ми не можемо побачити час, але саме за допомогою його ми вимрюмо наше життя. Виходить, що час сну, хоч його не можна взяти руками, стиснути або розтягнути за власним бажанням.
нод нам здаться, що час де так повльно! Наприклад, коли чекаш кнця уроку. А увеселений день, повний розваг, скнчуться так швидко! Важко поврити, що години та хвилини завжди однаков.
Вважаться також, що ми не можемо керувати часом. Наприклад, я не можу повернутися в учорашнй денек та вдповсти на минулому уроц краще, нж я вдповв тод. Або помандрувати у середньовчну Англю та посплкуватися там з лицарями. Та епоха теснее минула, не можна повернути.
Але все одно я можу володти часом, хоча б частково. Можна запланувати сво справи, зробити графк та встигнути все, що потрбно. Тод час буде проведений корисно: у навчанн, спорт, читанн книжок тощо. А можна згаяти його на яксь непотрбн заняття. Люди нередко бдкаються, що м не вистача часу, а сам витрачають його на плтки, пуст розваги. Хтось дивиться по телевзору все пдряд, а хтось кожного денька з головою порина в компютерн гри.
Вс люди вдчувають цннсть хвилин та секунд коли, наприклад, чекають "Швидку допомогу", викликану до больного. Або коли на мсце пожеж спшать працвники МНС. Людина також цнить час, если запзнються на потяг, не встига щось зробити. нод не вистача якось найменшо хвилини! От якби забрати цю хвилину в того, хто змарнував та передати тому, кому вона потрбна! Але, на жалко, так не бува.
Вс ми мамо памятати про цннсть часу! Адже вн нам даний один раз для нашого життя, й ншого не буде. Тому час треба берегти та витрачати тльки на те, що ма сенс.
-
Вопросы ответы
Статьи
Информатика
Статьи
Математика.
Физика.
Математика.
Разные вопросы.
Разные вопросы.
Математика.
Разные вопросы.
Математика.
Физика.
Геометрия.