Твр в науковому стил на тему Мова-втлення думки 8класс к р
Твр в науковому стил на тему Мова-втлення думки 8класс к р
Задать свой вопросМова найбльшим, найцнншим надбанням як людського суспльства в цлому, так кожно людини зокрема. За допомогою мови люди сплкуються мж собою, виражають сво думки, почуття, збергають х передають нащадкам. Нема не може бути мови без суспльства, без народу, який творцем. Також нема не може бути суспльства без мови. Мова отличительною ознакою сучасно нац. Коли мова переста виконувати свою основну функцю - бути засобом сплкування мислення, вона 100 мертвою, не розвиваться не вдосконалються. Розвиток мови тсно пов'язаний з розвитком суспльства. Як живий органзм, вона з часом зазна змн пд впливом сторичних, економчних та полтичних разумов. Вдмирають одн слова, а замсть их виникають нов, старють нод морфологчн та синтаксичн конструкц, поступаючись перед новими, що бльше вдповдають вимогам часу.
Понад 3 тисяч мов у свт, але для кожного народу, кожно нац найближчою найдорожчою його рдна мова. Рдною мовою укрансько нац укранська мова. Поняття рдно мови невддльне вд думки про рдний край, батьквську хату, материнське тепло. Рдна мова одним з важливих засобв формування патротичних почуттв, гордост за свй люд; вона виявом його нацонально культури. Мова дна мж собою рзн поколння людей, вона передаться як заповт, як найдорожча спадщина. Пклування про рдну мову, любов повага до не мають бути в центр уваги кожно нац.
Укранська мова формувалася на основ середньонадднпрянських говорв, як ранше вд нших ширше закрплювалися в художнх творах науковй лтератур.
Укранська мова, дина для вс укрансько нац, найважлившою формою нацонально культури. Вона й нин важливим засобом вдродження.
Багато вдомих людей вдзначали велич красоту укрансько мови. В. Сухомлинський так характеризу укранську мову: "Надзвичайна мова наша тамницею. В нй вс тони вдтнки, вс перебегай звукв вд твердих до найнжнших... Дивушся дорогоцнност мови нашо: в нй що не звук, то подарунок, все крупно, зернисто, як сам перла".
Укранська мова постйно розвиваться збагачуться. Людське суспльство нколи не бува байдужим до мови. Воно виробля мовний еталон - досконалу лтературну мову. Щоб досягти цього еталону, треба дбати про високу культуру мови у повсякденнй мовнй практиц.
Мова регулю стосунки мж людьми, вплива на них. Це виявляться в мовленн, коли виникають певн обставини сплкування. Щоб мовц розумли один 1-го, хн мовлення повинно бути яксним. Отже, наша культура мовлення залежить вд змсту й послдовност, точност й доречност висловлювання, багатства словника, досконалого володння разумнням поднувати слова в реченн, будувати рзномантн структури, интенсивно застосовувати норми лтературно мови. Тому найголовншими ознаками культури мовлення змстовнсть, послдовнсть, правильнсть, точнсть, багатство, доречнсть, виразнсть.
Отже, щоб говорити правильно, треба добре знати ус роздли укрансько мови.
-
Вопросы ответы
Статьи
Информатика
Статьи
Математика.
Физика.
Математика.
Разные вопросы.
Разные вопросы.
Математика.
Разные вопросы.
Математика.
Физика.
Геометрия.