Твр на тему "Як ми впливамо на спврозмовника пд час сплкування?"Даю
Твр на тему "Як ми впливамо на спврозмовника пд час сплкування?"
Даю 30 банкетов
О способв сплкування, як зазначалося, вдносять також способи впливу одн людини на ншу (або нших), если ми прагнемо спровокувати поведнку в потрбному нам напрям, знайти в систем дяльност слабк мсця, визначити фактори, що керують нею, намагамося змнити х. Отже, будь-який вилив здйснються з метою формування, закрплення або змни установок, поглядв, взамин, почуттв, дй тощо. Психологчн механзми рзних за природою видв впливу не однаков. Кожний з их специфчний застосовуться за певних разумов.
До групи психологчних методв впливу на людей належать навювання, наслдування, психчне зараження т. н. Це механзми, як дють насамперед на несвдоме. сну ще такий важливий спосб впливу, як переконання. На вдмну вд попереднх його використовують тод, если хочуть вплинути на свдомсть людини. Якщо дя трьох перших механзмв повязана переважно з некритичним ставленням людей до нформац, поведнки, емоцй тих, хто д на них, то переконання передбача логчне мислення, критичний аналз цих сигналв.
Переконання це спосб впливу, если людина звертаться до свдомост, почуттв досвду ншо людини з тим, щоб сформувати в не нов установки. Переконання вплива не тльки на розум, а й на почуття, якщо звернення до нших супроводжуться емоцями. Отже, переконання це такий вплив одн людини на ншу або на групу людей, який д на рацональне та емоцйне в хнй дност, форму нов погляди, вдносини, що вдповдають вимогам суспльства.
Переконання не дасть належного результату, якщо його пдмнено моралзуванням. Тому краще не вживати слв типу мусиш, зобовязаний, як не соромно та н. Така форма сприйматься як формальна до не ставляться рончно, а то з презирством.
-
Вопросы ответы
Статьи
Информатика
Статьи
Разные вопросы.
Математика.
Физика.
Геометрия.
Разные вопросы.
Обществознание.
Математика.
Химия.
Русский язык.
Разные вопросы.