Складть тези прочитаного.Термн ктч виник порвняно не так давно у другй половин
Складть тези прочитаного.
Термн ктч виник порвняно недавно у другй половин ХХ столття. Тод цим нмецьким словом називали бульварн пустопорожн книжки для масового читача, а пзнше ним нарекли будь-який сурогат справжнього мистецтва. Нин про ктч говорять, пишуть, сперечаються мистецтвознавц, культурологи, соцологи, лтературознавц. Йдеться передовсм про примтивн фльми й телешоу, бульварн газети, бездарн книжки, несмак у побут. Сьогодн ктч просто заполонив свт, вн набира сили за допомогою телебачення, радо й преси, проникаючи в кожну домвку.
Класичним зразком ктчу на телеекран численн мильн опери нескнченн, сентиментально-солодкав телесерали про проблеми якось бразильсько чи американсько родини.
Для ктчу характерн дв особливост: зовншня красивсть та внутршня спрощенсть. Найрзномантнш стор Попелюшок жночо чоловчо стат, незалежних жнок, як впевнено вибудовують карру, енергйних ковбов, що н сло н впало стають мльйонерами, багатьма глядачами сприйман на чудо серйозно. Чому? Як можна врити в так нсентниц?
Споживачв телемила умовно можна подлити на дв категор. Для першо телесерал усвдомлена втеча вд щоденних заморочек та клопотв у свт снв фантазй. Для друго категор (а це люди, цлком повнстю задоволен собою) прагнення полоскотати власн почуття, це виклика на хнх глазах сльози замилування власною спвчутливстю, власною добротою, власною витонченстю. Ось я який (або яка)! Такий самснький, як герой телесералу! Здатний на подвиг, на вчну любов, на врну дружбу, звичайно, якщо випаде нагода Нагоди не випада, тому такий телеглядач неспроможний подивитися на себе тверезо збоку. Серал вн дивиться, нби в дзеркало на для себя милуться. люзю сприйма за бажану реальнсть
ктч, справжн мистецтво для зведення свох споруд використовують той самий будвельний матерал. Але в одному ви5падку виходить заселений живими людьми будинок, а в другому декораця, з вкон яко визирають манекени. Проте мильн серали вриваються до нашого життя все завзятше
- класичний зразок ктчу на телеекран це "мильн опери"
-Для ктчу характерн дв особливост: зовншня украшавсть та внутршня спрощенсть.
-споживачв "телемила" умовно можна подлити на 2 категор :
- усвдомлена втеча вд щоденних проблем та клопотв у свт снв фантазй та -прагнення полоскотати власн почуття, це виклика на хнх глазах сльози замилування власною спвчутливстю, власною добротою, власною витонченстю.
- справжн мистецтво - це нби заселений живими людьми будинок, а ктч декораця, з вкон яко визирають манекени.
-
Вопросы ответы
Статьи
Информатика
Статьи
Разные вопросы.
Математика.
Физика.
Геометрия.
Разные вопросы.
Обществознание.
Математика.
Химия.
Русский язык.
Разные вопросы.