мала доповдь на тему "Компромс за проти". допоможть.
Мала доповдь на тему "Компромс за проти". допоможть.
Задать свой вопросПсихологи кажуть, що справжнй компромс - вмння пожертвувати меншим, щоб в результат отримати бльше. Давай розберемося, як це верно робити. Ти дуже пишашся тим, що у вдносинах з свом чоловком несли не йдеш на компромс. Не зйдетеся, наприклад, в думках, на яке кно вдправитися суботнм вечором, ти замовка.
Мовчати ти, звичайно, вмш талановито: не розмовляш з чоловком, немов не помчаш. Чоловк псля деклькох годин нтриги в мовчанку каптулю. Але от феномен: начебто все вдбуваться так, як хочеться тоб, але ти останнм часом ходиш незадоволена: помчаш, що щось у вдносинах змнилося, з'явилася холоднсть, чоловк майже нчого не пропону тоб, бльше часу став проводити на бот або в компан друзв. ось ти та нш не менш принципов панночки, що хочете бути щасливими в особистому житт, повинн згадати поради смейних психологв: застава гармонйних вдносин - це, насамперед, вмння вести далог йти на компромс.
Хочеш жити в злагод - погодься! Так теснее виходить, що мистецтвом компромсв - умнням пожертвувати меншим, щоб в результат отримати бльшу, у шлюб вдають жнки. Ми повинн бути тонше, гнучкше, мудршими, вдхдлив. Тльки зверни увагу: все це зовсм не означа, що дами повинн завжди йти на поступки в усьому погоджуватися з своми благоврними. Так односторонн поступки н до чого благого не приведуть. Рано чи пзно вчно поступаться сторона, незадоволена цим фактом, все одно забуде вс сво благ намри заявить: "Набридло! Досить!" По-хорошому, на поступки доведеться йти другй половинц. Але от бда, вона вже й забула, як це робиться, адже весь цей час злее прихильно приймала. Загалом, ситуаця виходить тупиковою. Для цього ми повинн користуватися компромсом - разумнням пожертвувати меншим, щоб в результат отримати бльше. Щоб ситуацю змнити, ми повинн вмти знаходити компромси вчасно пропонувати х нашим коханим. А якщо при цьому ти зможеш переконати коханого, що це його нцатива, що це вн - розумниця, свтла голова кращий на свт чоловк - запропонував такий блискучий вихд з ситуац, то це зовсм вищий плотаж.
Поступки за правилами Щоб компромс (у хорошому сенс цього слова) в смейних вдносинах повнстю для себя виправдав, "користуватися" м потрбно, дотримуючись верховодил. Щоб досягти згоди, чимось поступитися повинн обидва напарника. Наприклад, вн хоче пти на футбол, а вона на концерт улюблено спвачки. Обговоривши вс можлив "за" "проти", вони, щоб нкому не було образливо, виршують пти ... в кно на фльм, який обидва хотли подивитися або знаходять нше компромсне ршення. В итог вн, вона залишилися задоволен тим, як провели вечр.
сну верховодило , за яким той, хто пропону компромс, повинен спочатку поступитися партнеров, злее потм подумати про поступки для для себя. Причому робити це потрбно добровльно, не перетворюючи його на свордний шантаж: Ти мен - я тоб. Наприклад, ти хочеш пти в кафе з'сти шоколадний десерт, а вн мр про пцу. Тод ти пропонуш: давай сьогодн дйсно пдемо в пцерю, я обмежуся овочевим салатом, а наступного разу ми неодмнно пдемо в кафе-кондитерську. Будь вдячна за поступки. Навть якщо коханий не довв обцяне до кнця. Скажмо, ти просила його прибрати в квартир. хоча у партнера були нш плани, вн поступився. Вн склав реч в гардероб, пропилососив, а ось витерти пил забув. Не варто вказувати йому на "хвости", навпаки, подякуй його. Здаться, псля цього партнер буде куди частше йти назустрч. взагал компромс справа хороша.
-
Вопросы ответы
Статьи
Информатика
Статьи
Математика.
Физика.
Математика.
Разные вопросы.
Разные вопросы.
Математика.
Разные вопросы.
Математика.
Физика.
Геометрия.