Допоможть будь ласка потрбен переказ твору наталвський парк.Хто допоможе тому на

Допоможть будь ласка потрбен переказ твору наталвський парк.Хто допоможе тому на електроний гаменець Webmoney.ua переведу 20 грн

Задать свой вопрос
1 ответ
У 1884 роц помщик та цукрозаводчик ван Харитоненко виршив звести тут свою лтню резиденцю. Будвництво матку закнчив вже його син Павло. Назву маток отримав в честь доньки Павла Харитоненка Натал.

Головний корпус мав вигляд двоповерхового будинку стилзованого пд казковий терем. Нажаль, цей будинок був зруйнований пд час Друго свтово вйни. До наших днв збереглись парадн ворота, флгеля, господарськ будинки, водонапрна вежа та стайн. Парадн ворота останн що залишилося у подбному з головним будинком стил. Вони збудован за задумом вдомого архтектора Олекся Щусева, який, наприклад, проектував Мавзолей Ленна або Казанський вокзал у Москв. Могутн стни арки вимощен большим камнням. В загальний об'м арки входять також масивн кован ворота та службове примщення сторожка з вузькими вконцями.

За брамою починаться парк. Площа цього парку близько 50 га. Вн подлений на дв частини верхню нижню. Верхня знаходиться на правому берез рчки Мерчик складаться з дубового соснового гав. Нижня розташована в гирл рчки. В нижнй частини можна зустрти багато екзотичних видв дерев. Серед них:
- бла та одноколрна ялиця;
- бла та колюча ялина;
- жовта сосна;
- ялвець вргнський;
- липа кавказька, кримська, американська;
- болотний та червоний (пвнчний) дуб;
- клен срблястий;
- повисла та карельська береза.
В цлому у парку близько 100 видв дерев та чагарникв.
, оставишь ответ?
Имя:*
E-Mail:


Добро пожаловать!

Для того чтобы стать полноценным пользователем нашего портала, вам необходимо пройти регистрацию.
Зарегистрироваться
Создайте собственную учетную запить!

Пройти регистрацию
Авторизоваться
Уже зарегистрированны? А ну-ка живо авторизуйтесь!

Войти на сайт