Утворити трипептид альфа-амнобутаново кислоти

Утворити трипептид альфа-амнобутаново кислоти

Задать свой вопрос
1 ответ

АМНООЦТОВА КИСЛОТА, МОЛЕКУЛЯРНА ТА СТРУКТУРНА ФОРМУЛИ, ФЗИЧН ВЛАСТИВОСТ. ФУНКЦОНАЛЬН АМНО- ТА КАРБОКСИЛЬНА ГРУПИ. АМФОТЕРН ВЛАСТИВОСТ, УТВОРЕННЯ ПЕПТИДВ


Амнооцтова кислота (глцин)

Псля опрацювання 34 ви зможете: 

називати функцональну амногрупу; наводити приклади застосування амнооцтово кислоти; складати  молекулярну та структурну формулу ц сполуки;  характеризувати склад, структуру, фзичн та хмчн властивост амнооцтово кислоти; люструвати властивсть амнооцтово кислоти утворювати пептиди рвняннями хмчних реакцй; розрзняти за функцональними ознаками амнокимлоти; обрунтовувати застосування амнооцтово кислоти властивостями та роль у живому органзм.

На шляху до успху пригадамо з курсв хм, болог, основ здоровя: 

звдки походять назви глцерин, глюкоза, колодний; як елементи органогенами; яка молекулярна та структурна формули оцтово кислоти; яка функцональна група карбонових кислот; як скласти повну структурну формулу речовини за спрощеною структурною формулою; як властивост речовин з йонними кристалчними гратками; як властивост виявляють кислоти й основи; що таке амфотернсть.

 Чому глцин? Вивчаючи полсахариди (як?), ви дзналися, що чи не найважлившою хньою властивстю гдролз. У 1820 р. французький хмк Анр Браконно здйснював кислотний гдролз хрящв сухожиль.

Вн тривалий час кип'ятив х у аква розчин кислоти. Псля завершення процесу науковець нейтралзував надлишок катонв Гдрогену в розчин й вдфльтрував його. Через брак часу Браконно злее за мсяць повернувся до дослдження вмсту колби. У нй вн виявив безбарвн зернист кристали з солодким вкусом. Нову речовину хмк назвав глкоколом, що означа клейовий цукор (грец., - солодкий, а  - клей). Пзнше цю сполуку почали називати глцином. 1838 р. яксний склад глцину дослдив голландський хмк Г. Мульдер. Вн виявив у цй речовин Нтроген, тож не можна було вднести до вуглеводв. Шсть рокв поэтому Е. Хорсфорд, спвробтник Ю. Лбха, визначив кльксний склад глцину, тобто його молекулярну формулу.

, оставишь ответ?
Имя:*
E-Mail:


Добро пожаловать!

Для того чтобы стать полноценным пользователем нашего портала, вам необходимо пройти регистрацию.
Зарегистрироваться
Создайте собственную учетную запить!

Пройти регистрацию
Авторизоваться
Уже зарегистрированны? А ну-ка живо авторизуйтесь!

Войти на сайт