1 и 2 вариант,пожалуйста))очень нужно, сама не понимаю,буду признательна :)

1 и 2 вариант,пожалуйста))очень необходимо, сама не понимаю,буду признательна :)

Задать свой вопрос
Вовка Сугоняев
на украинском
Кристина Люсейчук
не разумеешь?
Константин
а химию знаешь?
Арсений Бениаминов
поможешь?я могу перевести задачки на руский
1 ответ
1. хлоридну кислоту натрй гдроксид можна визначити за допомогою ндикаторв, як змнюють забарвлення сво в лужному кислому середовищах. Хлоридна кислота -кисле середовище, а натрй гдроксид - лужне середовище. Дмо фенолфталеном розчин натрй гдроксиду 100 малиновим, що свдчить про наявнсть гдроксид-онв ОН(лужне середовище, виявили наявнсть у пробрц натрй гдроксиду), а розчин кислоти не змнив свого забарвлення, тобто в ншй пробрц кислота, кислесередовище, наявнсть гдроген-онв Н.Висновок луги кислоти можна розпзнати подявши ндикаторами: фенолфталеном, лакмусом, метиловим оранжевим.
2. Щоб виявити наявнсть бромд-ону, потрбно до натрй бромду доддати розчин аргентум нтрату поява ледве жовтого кольору говорить про наявнсть цього анону: AgNO3+NaBr=AgBr+NaNO3
Ag+NO3+Na+Br=AgBr+NaNO3
Ag+Br=AgBr(блдо-жовтий колр) - реакця вдбуваться до кнця мж аргентум-оном бромд оном з утворенням осажу блдо-жовтого кольору аргентум бромду. Висновок:наявнсть бромд-анона можна визначити реактивом аргентум нтратом, поява блдо-жовтоо кольору свдчить про наявнсть цього анона це яксною реакцю на бромд-он.
3. Яксна реакця на карбонат-он це взамодя карбоната з кислотою. Поява(видлення) газу свдчить про наявнсть СО3. Na2CO3+2HCl=2NaCl+H2O+CO2
2Na+CO3+2H+2Cl=2Na+2Cl+H2O+CO2
CO3+2H=H2O+CO2 реакця вдбуваться мж карбонат-оном гдроген-оном з утворенням малодиссоцйовано речовини води вуглекислого газу. Висновок: Яксною реакцю на йони СО3 та НСО3 взамодя карбонатв з кислотами.
1. Знаючи хмчн властивост цих речовин, можна взяти 2 реактиви: фенолфтален(я його люблю) або лакмус подяти на кислоти луг. Пд дю лакмусу лужне середовище стане синього кольору, а кислотне червоного (якщо застосовумо фенолфтален, то кислоти залишаються безбарвними, а лужне середовище стане малиновим). Нтратна кислота на вдмну вд сульфатною (якщо вони розбавлен) взамод з неактивними металами, наприклад мддю. Тобто в тй пробрц, де буде знаходиться розбавлена сульфатна кислота не вдбудться реакця. А в пробрц з нтратною кислотою вдбудеться бурхоива реакця з видленням теплоти(екзотермчна реакця), непримного рзького аромату видлення отруйного газу рудого кольору, який назтвають "лисячий хвст":
Сu + 4HNO3= Cu(NO3)2+2NO2+2H2O
Сu + 4H+4NO3= Cu+ 2NO3+2NO2+2H2O

2. Калий хлорид и калй бромд виявлямо за допомогою яксних реакцй на хлорид -он та бромд-он. Тобто на ц розчини подмо розчином аргентум нтратом. (я напишу скорочен йонн рвняння, добре?:)

Аg + Cl  АgСl (блий)

Аg + Br  АgBr (блдо-жовтий)

, оставишь ответ?
Имя:*
E-Mail:


Добро пожаловать!

Для того чтобы стать полноценным пользователем нашего портала, вам необходимо пройти регистрацию.
Зарегистрироваться
Создайте собственную учетную запить!

Пройти регистрацию
Авторизоваться
Уже зарегистрированны? А ну-ка живо авторизуйтесь!

Войти на сайт