поможть будь ласочка!!! як пануюч втри у природнй зон африки
Поможть будь ласочка!!! як пануюч втри у природнй зон африки волог екваторальн лси (гле).
Основним циркуляцйним процесом у нижнх шарах атмосфери над материком приплив повтряних мас у вигляд пасатв з субтропчних широт до област найбльшого нагрвання сонцем приземних шарв повтря. З квтня по липень у пвнчну пвкулю проника пвденно-схдний пасат. Проходячи над екваторальною областю, вн трансформуться в екваторальне повтря пд впливом вдхиляючо силиобертання земл перебегать у пвденно-захдн втри, як називаються екваторальним мусоном.
Циклони тропчного фронту, що виникають мж теплим сухим повтрям пвнчно-схдних пасатв та холодншим вологим повтрям екваторального мусону, над материком сух не несуть фронтальних опадв, бо теплий сектор х заповнений сухою масою пасатв. Клмат захдних берегв Африки перебува пд впливом морського тропчного повтря вдзначаться майже цлковитою вдсутнстю опадв при високй вологост нижнх шарв повтря (що пов'язано з пасатною нверсю температури), а також наявнстю вдносно низько температури. Остання обставина залежить вд холодних морських течй Канарсько в пвнчнй Бенгельсько в пвденнй пвкул.
На сход горист сберегай Пвденно Африки перебувають пд впливом вологих пвденно-схдних пасатв ндйського океану дстають значну кльксть опадв. Пвнчно-схдн частини Африки, що прилягають до Аз, перебувають пд впливом сухого континентального тропчного повтря, яке формуться над большими широтами пустель.
Завдяки зентальному положенню Сонця африканський масив суш дуже нагрваться; тому над бльшою частиною континента, за винятком зон субтропчного максимуму областей високого тиску, переважа низький атмосферний тиск. Велик мсцев центри високого тиску, звичайн для враз таАмерики, нде не утворюються в Африц. У зв'язку з переважанням характерного для бльшо частини Африки вдносно низького атмосферного тиску втри, як правило, дмуть з океанв. Над материком ц повтрян маси нагрваються, вдходять вд точки роси, що несприятливо позначаться на розподл опадв. Майже весь континент, за винятком екваторального пояса дощв, який простягаться вд Лбер до озер Вкторя та Ньяса, характеризуться тимчасовою або постйною нестачею опадв, посушлив област займають в Африц дуже велик простори.
На бльшй частин Африки коефцнт зволоження набагато менший вд 1,00. У Сахар вн наближаться до 0,00
P.S. (подивться виберть головне
-
Вопросы ответы
Статьи
Информатика
Статьи
Математика.
Физика.
Математика.
Разные вопросы.
Разные вопросы.
Математика.
Разные вопросы.
Математика.
Физика.
Геометрия.