Скласти твр Хлопчик зрка боротьба блага та зла

Скласти твр Хлопчик зрка боротьба блага та злобна

Задать свой вопрос
1 ответ

Як вдомо з сюжету казки, Хлопчик-зрка був надзвичайним красенем. Герой мав личко бле й нжне, мов вирзьблене з слоново кстки, золот кучер як пелюстки нарциса, губи як пелюстки червоно троянди, оч як фалки, що дивляться в чисту воду струмка. вн стрункий, немов квтка в пол, де не ступала нога косаря (переклад . Корунця). Окрм того, вн був прудконогим, разумв танцювати, спвати й грати на соплц. Проте ця врода обернулася геров на шкоду, бо виростав вн гордовитим, себелюбним жорстоким. Хлопець гордував сльськими дтьми, називав х своми слугами, не мав спвчуття до нужденних, слпих, калк, скривджених частью, кидав у их камнням насмхався. Любив вн тльки себе. У Хлопчика-зрки було камяне серце, свй холод вн поширював на всх, бо дти, сплкуючись з ним, теж ставали такими самими жорстокими себелюбними.

Для нього не було нчого святого. Хлопчик-зрка зневажив прогнав навть свою матр, вдркшись вд не. Це було найбльшим злобном героя, за це вн був покараний. Хлопчик-зрка втратив свою красоту, став бридким потворним. Обличчя виражало його справжн ство.

Злее тод герой наче схаменувся пшов шукати свою матр. Хлопчиков-зрц довелося зазнати багато страждань, вн на соб пзнав приниження, зневагу, голод, спрагу. Усе це змнило його на краще, вн зркся сво гордин. злее тод зустрв матр батька, який був владыкой. Хлопчик-зрка став правити мстом, був вн милосердний справедливий до всх. Нкому не дозволяв вн поводитися жорстоко з птахами й зврами, вчив усх любов, добра та милосердя. Голодним вн роздавав хлб, а голим одяг, в його держав панували мир достатки.

Здавалося, так буде тривати вчно, але правив Хлопчик-зрка недовго: через три роки вн помер. Як бачимо, за все треба платити. Занадто багато чинив вн зла, пройшов тяжк випробування.

Казка вчить, що перш нж зробити якийсь крок чи вчинок, треба добре подумати. Не можна дозволяти соб бути жорстоким, гордовитим. А ще треба памятати, що зовншня красота це не привд робити ганебн вчинки. Бо найголовнше це красота душ. Дякуючи О. Вайльдов та його казц, я зрозумв таку важливу стину.

, оставишь ответ?
Имя:*
E-Mail:


Добро пожаловать!

Для того чтобы стать полноценным пользователем нашего портала, вам необходимо пройти регистрацию.
Зарегистрироваться
Создайте собственную учетную запить!

Пройти регистрацию
Авторизоваться
Уже зарегистрированны? А ну-ка живо авторизуйтесь!

Войти на сайт