шкльний твр на тему сиртства у творчост вивчених письменникв по зарубжно
Шкльний твр на тему сиртства у творчост вивчених письменникв по зарубжно лтератур
Задать свой вопросЖиття сироти та дитини з батьками кардинально вдрзняться. У других любов турбота з сторони батькв, вони завжди готов з усю щирстю допомагати дитин, сприяти й у всх починаннях надавати всляке сприяння. У дитинств для дитини нема нкого ближче, нж батько мати, м вн може розповсти що завгодно, а потм розраховувати на будь-яку допомогу. А ось сирота повнстю позбавлений всх цих можливостей привлев. Нхто несли його так сильно не полюбить. Вдсутнсть ц любов наштовхне його на думку, що любов в житт зовсм не сну. Все це матиме серйозн й далек наслдки, як можуть виявитися дуже непримними.
Проблему сиртства найкраще розумють т, хто знайомий з нею не з чуток. Ц люди знають про те, як важко доводиться дтям без батькв, як складнощ х чекають за життя як складно буде з усма цими неуввязками впоратися. Тарас Григорович Шевченко не був круглим сиротою, але деяке розумння сиртства у нього таки були. У ранньому вц майбутнй видатний укранський поет, етнограф нацонально-громадський дяч Тарас Шевченко залишився без рдно мами. Так, у нього залишився батько, який був очень зайнятий на бот. Батько повторно одружився, а тому у маленького Тараса зявилася мачуха. Але вона несли не обожала дитину так, як то робила рдна мати. Думаться, що саме з ц причини Тарас Шевченко розумв всю складнсть сиртського життя.
Жалко з приводу сиртсько дол можна побачити у твор Тараса Шевченка Мен тринадцятий минало. Образ хлопчика, який був головним гером, да зрозумти читачев, наскльки тому важко живеться. Вн сприйма природу, вс численн прояви в якост щастя, вн знаходить щось прекрасне у всьому тому, на що звичайн дти не звернули б уваги. Пошук щастя у будь-яких дрбницях служить вказвкою того, що в душ у самого хлопчика щастя нема, через вдсутнсть батькв йому необхдно заповнити свою душу чимось ншим.
В нших творах, зокрема, в поем Катерина можна побачити, як важко доводиться жнкам, як народили дтей поза шлюбом. Роблячи так, вони практично приркали свох дтей на сиртство. Катерина, головна героня однойменного твору , не змогла перенести ганьби, покнчила життя самогубство залишила сина сиротою, давши тому страшну долю. Подбних прикладв у творчост Шевченка ще клька.
Тарас Шевченко вдчував сильн почуття стосовно сирт. Головним з цих почуттв була нажималсть. Дти-сироти були зовсм н в чому не винн, вони не заслуговували т ужасно дол, яка чекала х за життя. Тим не менше, м все-таки доводилося так страждати. Письменник у цлому показував сторони життя тих людей, в яких лтература несли не була перш зацкавлена. У всьому цьому його можна добре зрозумти, адже вн сам був з числа таких людей.
-
Вопросы ответы
Статьи
Информатика
Статьи
Математика.
Физика.
Математика.
Разные вопросы.
Разные вопросы.
Математика.
Разные вопросы.
Математика.
Физика.
Геометрия.