Твр на тему: ,,Кожен звук промовля до мене,,
Твр на тему: ,,Кожен звук промовля до мене,,
Задать свой вопросЛюдська природа багата звуками, як не тльки виразом рзних почуттв бажань, але провдниками снуючого в природ тяжння до ритму, краси. Спвають прекрасно птиц, але комахи видають нод не менш украшав звуки. Однак виразнсть, яка властива звуковому життю вдносно до людсько природи, нде не перетворю звуки в мову, що притаманне тльки людин. Основна ж властивсть мови у людини поляга в тому, що вона тонко повязана з роботою думки.
Тепер теснее нхто не ототожню, як робили в 1-й половин XIX столття, думку з словом, але розвиток мови ( морфолог та синтаксису), дйсно, визначаться тю функцю мови, якою вона виновата виражати нашу думку. Чим багатша думка, тим бльше слв потрбно для вираження, тим складнше побудова промови. Дитина ма вс задатки до вираження звукв мови. Здесь ми теж мамо справу з яксним стрибком у розвитку, адже, якщо майже вся людська природа користуться здатнстю видавати звуки, то нде така здатнсть не веде до виникнення мови. Тльки людина волод мовою не як папуга, який може видавати навть окрем фрази, але завжди одн й т ж, а як живий володар мови.
Нхто дос не дав вичерпного виршення проблеми виникнення мови, бо поява мови не може бути пояснена в порядку еволюц. Якщо ж нод вчен хочуть звести появу розвиток мови до д соцального середовища, то у тварин соцальне життя, певн кошти до сплкування, аналогчн нашй мов, але нема само мови. Тут у наявност дйсний стрибок, тобто здесь пдстави наполягати на тому, що людство, як таке, все ж не розвинулося еволюцйним шляхом з природи до людини. З ним була якась нша ситуаця.
Людвг Фейрбах вдзначав, що зокрема людина, як щось вдособлене, не мстить в соб людсько сутност н в стот морально, н в мислячй. Людська сутнсть проявляться злее в сплкуванн. Людина сплкуться завжди, навть залишаючись наодинц; думка це сплкування з собою, внутршнй далог. Сплкування, або обмн нформацю база людсько цивлзац, суть, головна дина творча сила. Пероди еволюц людства совершенно точно спввдносяться з етапами розвитку вдосконалення форм, способв засобв збору, збергання, обробки передач нформац. Аналз нформац лежить в основ науки, яка визнача технчний розвиток, що, в свою чергу, забезпечу виробнич соцальн вдносини. Отже, розвиток суспльно свдомост, науки, продуктивних сил громадських нститутв в значнй мр забезпечуться еволюцю нформацйних технологй. нформацйний же звязок мж людьми, виражений в слов, базуться саме на мов.
-
Вопросы ответы
Статьи
Информатика
Статьи
Математика.
Разные вопросы.
Разные вопросы.
Математика.
Разные вопросы.
Математика.
Физика.
Геометрия.
Разные вопросы.
Обществознание.