Дприслвниковий зворот

Дприслвниковий зворот

Задать свой вопрос
1 ответ
Дприслвник з залежними вд нього словами називають дприслвниковим зворотом. У реченн зворот завжди виступа обставиною одним членом речення: Не знаючи броду, не лзь у воду.

На письм дприслвниковий зворот завжди видляють комою незалежно вд його мсця в реченн: Вони стали на порг, шукаючи очима двчину. Шукаючи очима двчину, вони стали на порг. Вони, шукаючи очима двчину, стали на порг. Якщо два чи бльше дприслвникових звороти стоять поряд, вони однордними обставинами, мж ними ставимо кому. Кому не ставимо, якщо дприслвников звороти зднан неповторюваним сполучником: Крутячи старий коловорот в криницю нахиливши лиця, опускали цинкове вдро. Дприслвников звороти-фразеологзми, як стоять псля дслв, комами не видляють: Сидти склавши руки. Якщо виражений фразеологзмом дприслвниковий зворот 100ть перед дсловом-присудком, його видляють комою: Склавши руки, сидти.

Одиничний дприслвник не видляють комами, якщо вн 100ть псля дслова-присудка ма значення обставини способу д: дуть спваючи двчата. Видляють комою одиничний дприслвник, якщо вн означа додаткову дю до дслова-присудка: Буйний втер замовк, просветвши.


, оставишь ответ?
Имя:*
E-Mail:


Последние вопросы

Добро пожаловать!

Для того чтобы стать полноценным пользователем нашего портала, вам необходимо пройти регистрацию.
Зарегистрироваться
Создайте собственную учетную запить!

Пройти регистрацию
Авторизоваться
Уже зарегистрированны? А ну-ка живо авторизуйтесь!

Войти на сайт