Допоможть будь ласка написати художнй твр на тему:Як наш клас готу

Допоможть будь ласка написати художнй твр на тему:

Як наш клас готу контент для заповнення блога.

Задать свой вопрос
1 ответ

Одним з найцкавших найбльш вражаючих феноменв нашого часу доступ до величезного обсягу нформац. Проте, чим доступншою для використання осмислення нформаця, тим грше ми в нй орнтумося. Цей феномен продуктом надлишку нформацйно пропозиц, а це призводить до того, що сучасна людина ризику потонути в мор знань. До цього додаться загроза фейкв, непереврених фактв, манпуляцй.

Як же дяти учнев в нформацйному простор? Саме медаосвта, за свдченнями фахвцв ЮНЕСКО, нструментом захисту вд шкдливих ефектв трендв, бо повязана з усма видами меда друкованими, графчними, звуковими, взуальними тощо. [1,3].

Завдання медаосвти:

Формування критичного мислення як компоненту свдомого споживання медапродукц;

Розвиток вмння створювати власн медапродукти.

Сьогодн ми розглядамо меда як ретранслятор дйсност, який частково займаться виробництвом тиражуванням знань про реальнсть. Учн як активн користувач рзних меда, не завжди розумють стинний сенс повдомлень, мотиви механзми х створення. Саме тому актуальною технологю на уроках укрансько мови та лтератури медаосвта та створення  власного медахолдингу [2,4]. Проте проривн нновац не народжуються в рамках жорстких управлял дедлайнв. Щоб розвинути творче мислення команди (вчителв, дтей, батькв), преподаватель повинен стати фасилтатором, тобто не керувати процесом, а направляти.[3,2]. Медаосвта передбача методику проведення занять, засновану на проблемних, евристичних, грових та нших продуктивних формах навчання, як розвивають ндивдуальнсть учня, самостйнсть його мислення

, оставишь ответ?
Имя:*
E-Mail:


Добро пожаловать!

Для того чтобы стать полноценным пользователем нашего портала, вам необходимо пройти регистрацию.
Зарегистрироваться
Создайте собственную учетную запить!

Пройти регистрацию
Авторизоваться
Уже зарегистрированны? А ну-ка живо авторизуйтесь!

Войти на сайт