Твр на тему: Компромс - це вчинок мудрост чи боягузтва?
Твр на тему: Компромс - це вчинок мудрост чи боягузтва?
Задать свой вопросНапевно, ви чули у свому житт так фрази як: Вони пшли на компромс, Мен довелося пти на компромс Ми знайшли компромс т.п. Про що йдеться? Як д маються на уваз пд фразою: йти на компромс що взагал означа це поняття?
Слово компромс прийшло до нас вд латинського слова compromissum, яке дословно означа згоду або угоду. Тому компромс можна описати як взаморозумння згода, яких досягли завдяки взамним уступкам.
Хоча, можливо, не кожен вжива це слово в свому лексикон, насправд на компромс доводитися йти дуже нередко, а в деяких ситуацях навть щодня, бльшост людей на планет.
Примром, на компромс можуть пти батьки виршуючи як довго дозволити свой дитин гуляти з друзями. Якщо батьки вважають прийнятний час повернення додому 22.00, а дитина 23.00, то пти на компромс в даному випадку означа знайти прийнятний для двох сторн варант наприклад, встановити час повернення дитини додому в 22.30.
Або ж нша ситуаця. Однй з спвробтниць потрбно йти з роботи у визначений денек тижня на 1 год. ранше встановленого графку. Начальник не проти цього, але за умови, що нша х спвробтниця буде пд час вдсутност першою виконувати боту.
Для того щоб друга спвробтниця була готова на такий договр, м потрбно знайти компромс наприклад, домовитися, про те, що перша буде в нший денек (коли вона не йде з роботи ранше) протягом години виконувати обовязки друго або ж компенсу працю грошима.
Ось ряд обстоятельств, по яких люди йдуть на компромс:
Заради примирення сторн;
Для збереження вдносин, коли точки зору безусловно вдрзняються;
Якщо без нього не можливою буде спвпраця мж сторонами;
Если пти на компромс набагато розумнше, нж наполягати на свому;
Якщо нема нших варантв.
Як бачимо, в житт нердко доводиться йти на компромс. Можна навть з упевненстю сказати, що без цього не можливо жити в суспльств спвпрацювати один з одним. Але варто врахувати, що реч, якими не можна жертвувати заради компромсу.
Для одних це смя родич, для нших дорог друз, для третх особист життв принципи, для четвертих бота. Як би там не було, будь-яка людина ма право сам виршувати, що вона може покласти на шальки терезв компромсу. Але без цього не обйтися в житт.
-
Вопросы ответы
Статьи
Информатика
Статьи
Математика.
Разные вопросы.
Разные вопросы.
Математика.
Разные вопросы.
Математика.
Физика.
Геометрия.
Разные вопросы.
Обществознание.