Безотлагательно! Треба твр на тему ЧИ КОРИСНО ГРАТИ В Компьютер039;ЮТЕРН ГРИ.
Срочно! Треба твр на тему ЧИ КОРИСНО ГРАТИ В Компьютер'ЮТЕРН ГРИ.
Дитина комп'ютер це поднання, якого на сучасному етап життя неможливо уникнути.
Наш дти народжуються ростуть у той час, если компьютер'ютер в будинку така ж природна рч, як кухонна плита. З 1-го боку, ми дивумося, якщо дитина, яка навть не вм читати, почина швидко орнтуватися в дитячих грах, як швидко вона все схоплю, як вправно справляться з мишкою. Але, з ншого боку, як вдгнати дитину вд компьютер'ютера псля вдведених 30-40 хвилин? Ось це справд неувязка.
Найголовнше для батькв це знати, як вплива комп'ютер на дитячий органзм скльки часу дитина може проводити за монтором без шкоди для здоров'я. снують чотири основних шкдливих чинника: навантаження на зр, стиснена поза, навантаження на психку, випромнювання.
Навантаження на зр перший найголовнший чинник. Тривала бота за компьютер'ютером призводить до зорово перевтоми, а це, у свою чергу до зниження гостроти зору. Дитина старшого дошкльного вку може проводити за комп'ютером не бльше 10-25 хвилин, псля чого необхдно зробити перерву невелику гмнастику для глаз. Якщо у малюка проблеми з зором, то сдати за монтор йому можна тльки в окулярах. У жодному випадку не разрешайте дитин працювати за компьютер'ютером у темряв. Розмстть экран так, щоб свтло з вкна не падало на екран не свтило в оч. Простежте, щоб вдстань вд дитячих глаз до екрана становила 50-70 см. пам'ятайте, що компьютер'ютер не главною причиною розвитку короткозорост у дтей. Величезну роль у цьому вдграють спадковсть, телевзор читання в темряв. При грамотному пдход й органзац робочого мсця дитини, зору нчого не загрожу.
Стиснена поза сидячи за компьютер'ютером, дитина дивиться з певно вдстан на екран водночас трима руки на клаватур. залишитися на все життя.
Психчне навантаження третй за важливстю чинник. Комп'ютер вимага не меншо зосередженост, нж водння автомобля. Цкав гри вимагають величезно напруги, яко удобно не бува в звичайних умовах. Ця область ще мало вивчена, оскльки сучасна мультимедйна технка з'явилася зовсм не так давно. все ж, психчне навантаження можна зменшити. По-перше, у бот слд робити перерви, а по-друге, необхдно стежити за змстовною стороною гор. Найлегше для дитячого сприйняття статичне, велике кольорове зображення в супровод звуку. Досить безпечно розглядати рисунки або фотограф в супровод дикторського тексту, а ось малювання на компьютерютер важко сприйматься психкою для глаз. Напружуючи зр, малюк напружуться сам. Усе це вдбуваться пд час читання з екрану тексту, тому пошук нформац в нтернет потрбно дозувати. Ну , нарешт, справжн шкдники - гри, що мстять зображення, як рухаються на високй швидкост дрбн елементи. Перевтому напругу дитячого органзму псля таких тривалих гор зняти дуже нелегко.
Випромнювання - у сучасних монторах передбачен вс входи безпеки, зокрема те, що називаться радацю (палитра-промен нейтрони), монтор взагал не виробля. У ньому просто нема пристров з настльки високою енергю. Також нчого не випромню системний блок. Але ви напевно помтили, що нде в квартир пил не скупчуться з такою швидкстю, як на компьютер'ютерному стол. Справа в тому, що на електронно-променевй трубц кнескопа потенцал у 100 разв вище напруги в мереж. Сам по соб потенцал не небезпечний, але вн створються мж екраном монитора обличчям того, хто сидить перед ним, розганя осл на екран пилинки до величезних швидкостей. ц порошинки летять, естественно, на вс боки осдають на комп'ютерний стл обличчя. Отже, необхдно постйно знижувати кльксть пилу в примщенн за допомогою вологого прибирання. А як встанете з-за компьютер'ютерного столу, слд умити обличчя прохолодною водою або протерти вологою серветкою.
Скльки часу дитин можна проводити за компьютер'ютером?
Потрбно обмежити час, який дитина може проводити за компьютер'ютером. Малюкам до 6 рокв можна займатися не бльше 20 хвилин на денек, бажано з 1-2 перервами. Школярам 7-8 рокв можна збльшити час до 30-40 хвилин на денек, а дтям з 9-11 рокв можна проводити за компьютер'ютером не бльше пвтора години на денек з перервами.
-
Вопросы ответы
Статьи
Информатика
Статьи
Математика.
Физика.
Математика.
Разные вопросы.
Разные вопросы.
Математика.
Разные вопросы.
Математика.
Физика.
Геометрия.